Outdoor Kampioenschappen 2016  KNHS Regio Friesland

Lijst gemaakt op: 12-08-2016 08:37:28

Dressuur pony's Verenigingskampioenschap
Dressuur pony's Verenigingskampioenschap
Paarden Viertallen
Pony's Viertallen
Paarden Zestallen
Springen Verenigingskampioenschap Pony's M/L
Springen Pony's klasse B - AB
Springen Pony's klasse B - C
Springen Pony's klasse B - DE
Dressuur paarden B
Dressuur paarden B
Dressuur Paarden L1
Dressuur Paarden L1
Dressuur Paarden Ver.Kampioenschap
Dressuur Paarden Ver.Kampioenschap
Springen Paarden Verenigingskampioenschap M/L
Springen Paarden klasse B
OVERRIJDEN/FINALE Dressuur Paarden B
OVERRIJDEN/FINALE dressuur paarden L1

Dressuur pony's Verenigingskampioenschap

Ring 5

Jury bij C: Heuvel, M.

B/A-B/B, proef 6 (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xLieke Ydema (HC) (Sel)Sun BornCoelenhage's Private DancerBB6Scheeneruiters193,5
 Jasmein De Boer (HC) (Sel)HenkZomerdijk's Willie WortelBA6Stuyvesantruiters189,5

B/C, proef 6 (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xRoxy Leder (HC) (Sel)ValentinoValentinoBC6Stuyvesantruiters183
 Marleen De Jong (HC) (Sel)Iris--BC6Grensruiters179,5

B/D-B/E, proef 6 (9 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xThura De Boer (HC) (Sel)Eikenhorst's CarloLuckington SportaideBD6Freuleruiters208
 Anneke Heida (HC) (Sel)Kaleidoscope BiddyBunowen BobbyBD6Morraruters205,5
 Sabine Eefting (HC) (Sel)Frits--BD6Haske204
 Sofie Verweij (HC) (Sel)RSC-DoraVader OnbekendBE6RSC Sneek195,5
 Iris De Jong (HC) (Sel)Apollo--BE6Grensruiters193
 Silke Meijer (HC) (Sel)DonovanSweet Forest WizardBD6Freuleruiters189
 Nore Van der Veur (HC) (Sel)Gizmo--BE6Tjongerruiters187
 Monique Bijsterbosch (HC) (Sel)SierraManfredBD6Morraruters181,5
 Sharon Noppert (HC) (Sel)HeartbreakerVader OnbekendBD6Tjongerruiters179

L1/C, proef 10 (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xRikst Regnerus (HC) (Sel)Magliv's Honey GoldOrlandoL1C10Trynwâlden188

L1/D-L1/E, proef 10 (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xAnouk Ydema (HC) (Sel)Lady SpringtimeOakleyL1D10Scheeneruiters202
 Isa Siemensma (HC) (Sel)Charles DarwinBloklands Hoeve's Mr. SilvanoL1E10Hanzeruiters196,5
 Sophia Plaat (HC) (Sel)Spooky Van De Veenhoeve--L1D10RSC Sneek192
 Jisca Jonker (HC) (Sel)Toesta KBerkhof's Higgledy PiggledyL1D10Hanzeruiters192
 Femke Rauwerda (HC) (Sel)Adorable Golden--L1D10Trynwâlden179,5

L2/C, proef 14 (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xEmmy Van den Bos (HC) (Sel)RamboOnbekendL2C14Haske185

L2/D-L2/E, proef 14 (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xNina Woerts (HC) (Sel)Stable-line's Brave New WorldMake My WorldL2D14Sjaerdema-Liauckemaruiters207,5

M1/D-M1/E, proef 18 (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xMila Schaafsma (HC) (Sel)IfarAester El NinoM1D18Sjaerdema-Liauckemaruiters201

Terug naar de top

Dressuur pony's Verenigingskampioenschap

Ring 6

Jury bij C: Steenhuis - Oldenburger, G.A.

B/A-B/B, proef 6 (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xAntoinette Boek (HC) (Sel)Kes Evi--BB6Scheeneruiters169,5

B/C, proef 6 (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xLotte Van der Kaaij (HC) (Sel)Swarovski's Sky Dancer .--BC6Sjaerdema-Liauckemaruiters203
 Lieve Kaastra (HC) (Sel)MachoPolsbury PirelliBC6Trynwâlden182

B/D-B/E, proef 6 (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xAnne Van der Glas (HC) (Sel)AcerVader OnbekendBD6Tjongerruiters187,5
 Katja Fikse (HC) (Sel)SilkeKing KadanzBD6Haske180
 Ellis Bootsma (HC) (Sel)LouisOrchard Red PrinceBD6RSC Sneek180
 Anna van der Meer (HC) (Sel)Miss PommelyZiezoBE6Trynwâlden179,5
 Nienke Hof (HC) (Sel)Hooghei's DavereayKantje's AppartBD6Stuyvesantruiters179
 Leah Bijkerk (HC) (Sel)DonadoniKarlosBD6Grensruiters177,5
 Zenna Dingelhoff (HC) (Sel)Favourite's LancelotReekamp's EclipsBE6Scheeneruiters172,5
 Femke Hoekstra (HC) (Sel)Make My UniverseMake My WorldBD6Stuyvesantruiters171

L1/D-L1/E, proef 10 (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xNick Wielinga (HC) (Sel)Altrido Hali's FalesiaFlandernhof's SilveradoL1D10Sjaerdema-Liauckemaruiters213,5
 Wietske Norbruis (HC) (Sel)Kino van Orchid`sKanshebberL1D10Morraruters193
 Linde Bulthuis (HC) (Sel)Fleur--L1D10RSC Sneek183
 Lobke Walinga (HC) (Sel)Irish Coffee--L1D10Hanzeruiters174

L2/D-L2/E, proef 14 (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xAnna Fekkes (HC) (Sel)Florida EmelwerthBoweL2D14Morraruters195
 Ylse Molenaar (HC) (Sel)Fallingasate NourejevMorgenland's FabianL2E14Freuleruiters187,5
 Mariska Nagelhout (HC) (Sel)Orchard Marguerite MarillatVerona's Bo-giL2E14Freuleruiters164

M1/D-M1/E, proef 18 (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xAnna Siemensma (HC) (Sel)Horses2fly Coco ChanelMorgenland's FabianM1D18Hanzeruiters200
 Nienke Wulff (HC) (Sel)Don DiabloHeidehof's Don DiegoM1D18Tjongerruiters193,5
 Marit Dijkstra (HC) (Sel)Easy BoyOsbornM1D18Haske173
 Nicky De Vroed (HC) (Sel)JocienJuravel OxM1E18Grensruiters169

Terug naar de top

Paarden Viertallen

Ring 9

Jury bij C: Heuvel, M.
Jury bij H: Steenhuis - Oldenburger, G.A.

L/P-M/P-Z/P-ZZ/P, proef 42 (3 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.CH
1LR Dongerruters  MP42Dongerruters63,67196186
 
2LR Gaasterland  MP42Gaasterland61,67182188
3RV DEO  MP42Deo61,00182184

Terug naar de top

Pony's Viertallen

Ring 9

Jury bij C: Heuvel, M.
Jury bij H: Steenhuis - Oldenburger, G.A.

L/D-L/E-M/D-M/E-Z/D-Z/E-ZZ/D-ZZ/E, proef 40 (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.CH
1't Freulekwartet  LD40Freuleruiters60,67186,5177,5

Terug naar de top

Paarden Zestallen

Ring 9

Jury bij C: Heuvel, M.
Jury bij H: Steenhuis - Oldenburger, G.A.

L/P-M/P-Z/P-ZZ/P, proef 40 (1 combinatie)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.CH
1PSV Trynwalden Paard  LP40Trynwâlden60,50182181

Terug naar de top

Springen Verenigingskampioenschap Pony's M/L

Springring Hoofdterrein

Jury: E. Boersma, E.
Jury: R. Wedzinga, R.
Jury: G. Vries - De Rink, G. De

L/A-L/B (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
xMarije klaske De Vries (HC) (Sel)DannyVader OnbekendLB1Morraruters477,22

L/C (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
xEmmy Van den Bos (HC) (Sel)RamboOnbekendLC1Haske061,41
 Gerbrich De Boer (HC) (Sel)Lady Paparazzi't Hogeland's FerdinandLC1Haske468,45
 Roxy Leder (HC) (Sel)ValentinoValentinoLC1StuyvesantruitersUit2 

L/D-L/E (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
xSabine Eefting (HC) (Sel)Frits--LD1Haske062,87
 Kirstin Van Bijleveld (HC) (Sel)ChaniqueSeven Mornings BreninLD1Sjaerdema-Liauckemaruiters069,72
 Nore Van der Veur (HC) (Sel)Gizmo--LE1Tjongerruiters461,27
 Doutsen Jellema (HC) (Sel)Vrijzicht`s AngelBrummerhoeve's BossLD1Trynwâlden464,55
 Xanthe Gritter (HC) (Sel)Vrimousse--LD1Grensruiters474,30
 Pascal Bruinsma (HC) (Sel)Winx--LD1Trynwâlden894,91
 Nynke Sikkema (HC) (Sel)UlietFlemminghLE1TjongerruitersUit11 
 Manon Tabbers (HC) (Sel)GIANTVader OnbekendLE1RSC SneekUit2 

M/D-M/E (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
xAmber Zwarteveen (HC) (Sel)ZorroCaplanME1Scheeneruiters066,59
 Alyah De Bruijn (HC) (Sel)Savannah Of Gambler's Choice--MD1Scheeneruiters468,16
 Hyke Voorn (HC) (Sel)Elisabeth Stables VanetyVittorioME1Freuleruiters477,32
 Mette marit Eppinga (HC) (Sel)Happy-boyEmmickhoven's DiegoMD1Freuleruiters687,29

Terug naar de top

Deze rubriek werd mede mogelijk gemaakt door: DEKEMA RUITERSHOP TE GORREDIJK

Springring Hoofdterrein

Jury: E. Boersma, E.
Jury: R. Wedzinga, R.
Jury: G. Vries - De Rink, G. De

B/A-B/B (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Siebrecht Leijenaar (Sel)Waterland's AmosWaterland's SamBB1Trynwâlden071,5
2Marije WiersmaGoldsberg's ClaudyRevel Paul-jonesBB1Morraruters465,5
 
3Jasmein De Boer (Sel)HenkZomerdijk's Willie WortelBA1Stuyvesantruiters1667,0
4Lotte Van der KaaijArganta--BB1Sjaerdema-Liauckemaruiters1665,0
xMaud HauserAmico--BB1Sjaerdema-LiauckemaruitersUit2 
 Fabienne RuiterRocky--BB1PostrutersUit2 
 Lieke YdemaSun BornCoelenhage's Private DancerBB1ScheeneruitersUit2 
 Elles MulderWendy--BB1SkansruterkesUit12 

Terug naar de top

Deze rubriek werd mede mogelijk gemaakt door: DEKEMA RUITERSHOP TE GORREDIJK

Springring Hoofdterrein

Jury: E. Boersma, E.
Jury: R. Wedzinga, R.
Jury: G. Vries - De Rink, G. De

B/C (17 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Annet CoremansNicky-BC1Radboudruiters084,0084,0
2Annafleur BijlVickyTen Ankers PadiBC1Postruters081,0082,0
3Rianne De VriesKingWoldberg's BartBC1Skansruterkes081,0081,0
4Jantine HuizingaPrince--BC1Sjaerdema-Liauckemaruiters072,5074,5
5Marije Wiersma (Sel)SambucaWaldusBC1Morraruters081,0Uit10 
 
6Janneke BleekerSupermanVader OnbekendBC1Waardruiters472,0  
7Sem Van der Sluis (Sel)JackoAVANTIBC1Tjongerruiters674,0  
8Famke Lootsma (Sel)Flora--BC1Hanzeruiters865,0  
9Famke Deelstra (Sel)Mister Black JackVader OnbekendBC1Tjongerruiters2065,0  
xFleur Schat (Sel)Princess--BC1Sjaerdema-LiauckemaruitersUit11   
 Thirsa OonkBeauVivienne's Vision Of FreedomBC1Drie GemeentenUit2   
 Chloe WiefferinkSnowflake's MadnessVader OnbekendBC1WaddenruitersUit2   
 Mirthe DijkstraWaldoBokkesprong CzardasBC1RaerderhimrútersUit2   
 Anna maaike BergsmaCindyVader OnbekendBC1HjouwerUit2   
 Sietske De JongToftegaard's Da VinciNorlunds AtlanticBC1Survento RutersUit2   
 Siebrecht LeijenaarMarcha LalanBrandy XlllBC1TrynwâldenUit2   
 Marleen De Jong (Sel)Iris--BC1GrensruitersUit12   

Terug naar de top

Deze rubriek werd mede mogelijk gemaakt door: DEKEMA RUITERSHOP TE GORREDIJK

Springring Hoofdterrein

Jury: E. Boersma, E.
Jury: R. Wedzinga, R.
Jury: G. Vries - De Rink, G. De

B/D-B/E-S/D-S/E (39 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Pietrix De VriesBalthazar DVCIsarcoBD1Molenwieken085,0085,0
2Katja Fikse (Sel)SilkeKing KadanzBD1Haske083,5083,5
3Susanne Binnema (Sel)King Carter's Simply RedKantje's CarterBD1Scheeneruiters080,0080,0
4Geertje De Groot (Sel)Savannah LadyBrandy XiiiBE1Trynwâlden079,0079,0
5Chinouk WeststrateSilver Spring of SongsRivaldo HBD1Trynwâlden076,0076,0
6Marthe KockenWildfire--BE1Molenwieken074,5074,5
7Isa Groenhof (Sel)Candy GirlFlora's Hof Peter PanBD1Freuleruiters074,0074,0
8Welmoed Agricola (Sel)Kooifenne's SaffierHalifaxBD1Hanzeruiters090,0490,0
9Ilse MeerdingShowtimeAnjershof RomeoBD1Tally-Ho074,5474,5
10Sofie Verweij (Sel)RSC-DoraVader OnbekendBE1RSC Sneek070,5870,5
 Inge martine MeijerMr. EdAtlanticBE1Freuleruiters070,5870,5
 
12Arianne NautaMr TArthos RBE1Freuleruiters076,0976,0
13Marije De GrootSchrotie's RoxetteRoestenest's EscapadeBD1Jong ut Ein482,5  
14Sarah-anna Brinkman (Sel)Horses2Fly Sergeant PepperBjirmen's WytseBD1Freuleruiters470,5  
 Jantine Huizinga (Sel)spotty dottyVader OnbekendBD1Sjaerdema-Liauckemaruiters470,5  
16Chinouk WeststrateLiberty's 'Four Roses'Woldhoeve's BartBD1Trynwâlden468,5  
 Reni HofstraOrchard SetnyWester Aikema's NorbertBD1Raerderhimrúters468,5  
 Joyca Pot (Sel)BrownieHot CreamBD1Sjaerdema-Liauckemaruiters468,5  
19Elieke BijkerMellodyKantje's CarterBD1Haske675,0  
20Franciska HooglandAudiSydneyBE1Freuleruiters874,0  
21Zenna Dingelhoff (Sel)Favourite's LancelotReekamp's EclipsBE1Scheeneruiters869,0  
22Linde BulthuisGiorgio ArmaniVader OnbekendBD1RSC Sneek868,5  
23Ylse marleen DijkstraBlack JackKantje's RonaldoBD1Sjaerdema-Liauckemaruiters868,0  
24Chinouk WeststrateLiberty's Bockerink's VeraVita Nova's Golden BorisBD1Trynwâlden1268,0  
25Anneke Heida (Sel)Kaleidoscope BiddyBunowen BobbyBD1Morraruters1468,5  
26Sanne Van der Molen (Sel)Annebel B--BE1Hanzeruiters2163,5  
xBritt OonkOrlandoOrchard BoginovBD1Drie GemeentenUit2   
 Leah Bijkerk (Sel)DonadoniKarlosBD1GrensruitersUit10   
 Bas Van den BoschSylvester--BD1WaldrutersUit2   
 Nienke Hof (Sel)Hooghei's DavereayKantje's AppartBD1StuyvesantruitersUit2   
 Anne greta AtsmaBowe's BijouxBoweBD1OorsprongUit2   
 Hanneke BethlehemChaboo--BD1Tally-HoUit2   
 Demi BrandtSunset HeatherVader OnbekendBD1FreuleruitersUit2   
 Tryntsje Van Gosliga (Sel)Zandberg's HagarWengelo's RicardoBD1HanzeruitersUit2   
 Bauke Oostheim (Sel)JuventusJodokusBE1RSC SneekUit2   
 Emma ZandbergJane--BE1RadboudruitersUit2   
 Lobke WalingaIrish Coffee--BD1HanzeruitersVrijw   
 Lianne Van den Akker (Sel)Betty B De CirceeUntouchable MBE1StuyvesantruitersNG   
 Sophia Plaat (HC) (Sel)Spooky Van De Veenhoeve--BD1RSC SneekUit2   
 Wietske Norbruis (HC) (Sel)Kino van Orchid`sKanshebberBD1MorrarutersVrijw   
 Nicky De Vroed (HC) (Sel)JocienJuravel OxBE1GrensruitersNG   

Terug naar de top

Deze rubriek werd mede mogelijk gemaakt door: KIM JACOBI DRESSUURTRAININGEN

Ring 1

Jury bij C: Bakker, A.T.
Jury bij H: Timmers - Ten Ham, J.S.

B/P, proef 6 (23 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.CH
1Afke WeidenaarRenskeJasper 366BP6It Bytling67,08196206,5
2Jannie WiersmaThijs van de HaarsterweideBeart 411BP6Dunruters66,25196201,5
3Sandra RudolphiHumphreyZhivagoBP6Hjouwer66,25199198,5
4Lydia Van EmmenHero PenottiHAICOBP6Halsbanruters66,17204,5192,5
5Jantine De WolffAtePikeBP6Ruterwille65,25191,5200
6Marijke AndriessenFlandriaCornet's PrinzBP6Terschellinger Ruiters64,92191,5198
 
7Chantal Van der VeldeHavannaWestpointBP6Morraruters64,83191198
8Sarah KoningStal Okkema's JoukeMonte 378BP6Kwintoruiters63,67192,5189,5
9Ingrid HoekstraElchitaCaramboleBP6It Bytling62,42179195,5
10Mirjam BrandsmaFelaminiVader OnbekendBP6Sjaerdema-Liauckemaruiters62,33180,5193,5
11Wia RuiterGAUDIVader OnbekendBP6RSC Sneek62,33181193
12Annet Van der MeerDPS Dandreotimes RSandreoBP6Haskelan62,00183189
13Pietsje Oenema - BoschmaEfedro Nadales IIPericon NadalesBP6Gaasterland62,00190182
14Daniella Van den WerfIEMKE S.T.Jesse 435BP6Tally-Ho61,83183,5187,5
15Joyce BellesDesteny GkSydneyBP6Molenruiters61,42182,5186
16Aafke Van der HemEke L.Olof 315BP6Poptaruters60,83186,5178,5
17Jeanette MiedemaFalcoBeart 411BP6Maartenruiters60,83184,5180,5
18Renate Van der WerfGambleUphillBP6Oorsprong60,67180184
19Jisca HutDeportivo La CorunaRascinBP6Heideruters60,42180,5182
20Berber BangmaGryphonDecor DelatioBP6Linderuiters60,08184,5176
21Demi SlagerC-BornCORN WILD H.EBP6Scheeneruiters59,83180,5178,5
22Esther De VriesZoefOrameBP6Gaasterland59,67177181
23Sietske VoolstraEigenwijsSandreoBP6Boarnruters57,50172173
xJeldou BoorsmaMarije Lolkje v/d MokselbankJesse 435BP6PostrutersNG

Terug naar de top

Deze rubriek werd mede mogelijk gemaakt door: KIM JACOBI DRESSUURTRAININGEN

Ring 2

Jury bij C: Houtenbos - Bakker, A.J.
Jury bij H: Blok - Karels, L.E.

B/P, proef 6 (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.CH
1Irene Van BrederodeMaartje fan BangazatheTsjalle 454BP6Raerderhimrúters72,08216216,5
2Petra HenstraMarijkeLolke 371BP6Stal Paula de Jong69,58201,5216
3Simone te SelleNel fan BosksichtReinderBP6Gaasterland68,08204204,5
4Amerins De LeeuwEspritIndoradoBP6Tjongerruiters68,00205203
5Tynke De VriesSeija MaloeLolke 371BP6Welleruters67,33196,5207,5
6Esmée HoogeveenHedwich Fan De GreidpleatsWobke 403BP6Halsbanruters67,17203200
 
7Kelly PoelstraPicarloElcaroBP6Water-Poorters65,92193,5202
8Sanne SnijdersHindeWhispering HopeBP6Halsbanruters64,67196,5191,5
9Esther De VriesRoulette--BP6Gaasterland64,58189198,5
10Eke MousMette Mare fan SchatzenburgWimer 461BP6Raerderhimrúters64,42195191,5
11Rixt ZagemaMattieReinderBP6Dongerruters64,25187198,5
12Anne-greet RozendalGrapjasZapatero VDLBP6Mennoruiters64,17191194
13Amerins De LeeuwGuessArmaniBP6Tjongerruiters64,17195190
14Nicole De HaanHinneMintse 384BP6Tjongerruiters63,00184194
15Ivana VermaningCaySan BrentanoBP6Tally-Ho62,33192,5181,5
16Roos KroesDekema's BotticelliPaddoxBP6Ruterwille61,17176,5190,5
17Jessica KuvelMinke PKTsjalke 397BP6Welleruters61,17188179
18Merel Van AdrighemCalaska ZOnbekendBP6Linderuiters61,08188,5178
19Nikky DekkerDakotaIndoctroBP6Radboudruiters60,92184,5181
20Esmee RiemersmaGoliathBiscayoBP6Sjaerdema-Liauckemaruiters60,50181,5181,5
21Rixt PanderHeroTolan RBP6Tjongerruiters59,92173186,5
22Siede Kempenaar - SipkePikachuMetallBP6Mennoruiters58,33178172
23Leslie AgricolaMintsje Z fan SleatNorbert 444BP6Oorsprong58,33180170
24Marrit LuimstraFannyArmaniBP6Postruters56,00168,5167,5

Terug naar de top

Deze rubriek werd mede mogelijk gemaakt door: Alex Nijdam - Horses2fly

Ring 3

Jury bij C: Broxterman, N.
Jury bij H: Jorritsma - Rood, E.V.A.

L1/P, proef 10 (23 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.CH
1Esther HoekstraLoeky WEJisse 433L1P10It Bytling66,75206,5194
2Neeltje FerwerdaHello WorldParcivalL1P10Hjouwer66,75202,5198
3Sandra GommansStal Liano's JensenTjalbert 460L1P10Heideruters66,08196,5200
4Jinke KoopmansMenolda K.W.Stendert 447L1P10Tally-Ho65,17191200
5Astrid De BruinNico ut it LeechlanWimer 461L1P10Ruterwille64,92203186,5
6Catharina KuipersGraceChandini H.b.L1P10Hanzeruiters64,17201,5183,5
 
7Annica LaaglandHavanaEmilionL1P10Morraruters64,08190194,5
8Iris De HaanFlameVan GoghL1P10Waldrane63,92194189,5
9Griet HeegFreija fan'e BoppelannenJasper 366L1P10It Bytling63,33190190
10Renee DijkstraGrease lightingVivaldiL1P10Leeuwarden63,25185,5194
11Wilja BrinkhoffDenverDouglasL1P10Tjongerruiters63,08195,5183
12Hanna VeldmanIsa R.s.Norbert 444L1P10Hanzeruiters62,58188,5187
13Sandra De GrootFarinoSpinozaL1P10Linderuiters62,42186188,5
14Chantal VeenstraDouwtsje van de SingelWierd 409L1P10Ypeyruiters62,00189183
15Roos KroesDekema's DandelotMantovaniL1P10Ruterwille62,00187185
16Gonnica De BruinIelsa fan 'e BreewarGjalt 426L1P10Morraruters61,83187,5183,5
17Janny Schotanus - FaberGigiUphillL1P10Gaasterland61,83183,5187,5
18Eefke BeunekerJikkeJannoschL1P10Trynwâlden60,83173192
19Tonia ReijersBellametaSydneyL1P10Hanzeruiters60,42181,5181
20Ielsa De BoerCubalia BQuasimodo ZL1P10Survento Ruters60,33182180
21Femke PunterJaspher van het DrieshofMoesL1P10Welleruters59,92177,5182
22Martina BosMannaTjalleL1P10Halsbanruters56,17173164
23Tessa KalsbeekWhispering SoundRolexL1P10Hanzeruiters55,92167,5168

Terug naar de top

Deze rubriek werd mede mogelijk gemaakt door: Alex Nijdam - Horses2fly

Ring 4

Jury bij C: Koning, H.J. De
Jury bij H: Grijpstra, B.S.

L1/P, proef 10 (23 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.CH
1Ludo Van der WeideMerte Hester HDouwe Van Het VechtdalL1P10Haskelan68,83206207
2Jildau HartMichiel JR fan de Iepene HikkeAan 416L1P10Dunruters68,08202206,5
3Annemieke WybengaMaile PJStendert 447L1P10Maartenruiters67,25200203,5
4Marijke HofDemy CSpielbergL1P10Dunruters66,17196201
5Bo Van DijkUquilinoAquilinoL1P10Scheeneruiters65,92200195,5
6Esther Offringa - De BoerNinthe fan 'e BoerestreekTsjalle 454L1P10Dunruters64,17189196
 
7Danielle VerboomForentoSorentoL1P10Linderuiters63,92192191,5
8Simone DijkstraGizmo VOscarL1P10Hanzeruiters63,83188195
9Natascha GielenAmyrahEmilionL1P10Amelander Rijvereniging63,67190192
10Sandra GommansStal Liano's HatchikoKimberleyL1P10Heideruters63,50187194
11Sandra WijbengaFigoVDL CampbellL1P10It Bytling63,33197183
12Leslie AgricolaLeslie fan SleatRik 396L1P10Oorsprong63,33191189
13Simone te SelleSBH NikkiBeart 411L1P10Gaasterland63,08187191,5
14Christina DijkstraMargje O.Jisse 433L1P10Oorsprong62,08184188,5
15Ella KnipBonjourFlorencioL1P10Skansruters61,75185185,5
16Froukje KroondijkGrande dame nBodinusL1P10Gaasterland61,42176192,5
17Nynke MeindertsmaWiliamRivermanL1P10Trynwâlden60,92184181,5
18Wendy DijkstraJimteMauritz Fan It PompebledL1P10Gaasterland60,58185178,5
19Anna KammingaWatchWupL1P10Maartenruiters60,58181182,5
20Berber De WitDancing in the DarkVader OnbekendL1P10Waardruiters59,67178180
21Alicia johanna FopmaTsjerkje fan de Lege GeaënTsjerk 328L1P10Water-Poorters59,17180175
22Afke Dees - Ploegstrablack van de badweiVader OnbekendL1P10Oorsprong57,33174170
xIlja Van der MeerBernardusUdoL1P10MennoruitersVrijw

Terug naar de top

Dressuur Paarden Ver.Kampioenschap

Ring 7

Jury bij C: Meijer - Bahlmann, N.S.

B/P-L1/P-L2/P-M1/P, proef 6/10 (10 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xAmerins De Leeuw (HC) (Sel)EspritIndoradoBP6Tjongerruiters239,5
 Ludo Van der Weide (HC) (Sel)Merte Hester HDouwe Van Het VechtdalL1P10Haskelan223
 Froukje Kroondijk (HC) (Sel)Grande dame nBodinusL1P10Gaasterland212
 Hanna Veldman (HC) (Sel)Isa R.s.Norbert 444L1P10Hanzeruiters209,5
 Janny Schotanus - Faber (HC) (Sel)GigiUphillL1P10Gaasterland205
 Nicole De Haan (HC) (Sel)HinneMintse 384BP6Tjongerruiters202,5
 Leonie Sytsma (HC) (Sel)EU-MacoembaV. Alba 69L1P10Skansruters199
 Ella Knip (HC) (Sel)BonjourFlorencioL1P10Skansruters193,5
 Annet Van der Meer (HC) (Sel)DPS Dandreotimes RSandreoBP6Haskelan184,5
 Tessa Kalsbeek (HC) (Sel)Whispering SoundRolexL1P10Hanzeruiters175,5

Terug naar de top

Dressuur Paarden Ver.Kampioenschap

Ring 8

Jury bij C: Heul, R. Van der

B/P-L1/P-L2/P-M1/P, proef 18/14/10 (10 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
xBenjamin Bakker (HC) (Sel)Beau DidlyOscarM1P18Haskelan198
 Maud Jacobi (HC) (Sel)FreddieSir OldenburgL2P14Tjongerruiters196,5
 Naomi Falkena (HC) (Sel)Genesis-minaCarrera Vdl (voorheen Bert)M1P18Gaasterland191,5
 Kim pernilla Alta (HC) (Sel)ElaZhivagoL2P14Haskelan186
 Tonia Reijers (HC) (Sel)BellametaSydneyL1P10Hanzeruiters183
 Mandy Jorna (HC) (Sel)Bresila- JaneSpecial DM1P18Skansruters181
 Simone te Selle (HC) (Sel)Tonjes 459Anton 343M1P18Gaasterland180
 Froukje Houwing (HC) (Sel)AsterixTygoL1P10Skansruters179,5
 Sacha Oosterveld (HC) (Sel)Starlight--L2P14Tjongerruiters177
 Hester Bootsma (HC) (Sel)LutskeMauritz Fan It PompebledL1P10Hanzeruiters176,5

Terug naar de top

Springen Paarden Verenigingskampioenschap M/L

Springring Hoofdterrein

Jury: E. Boersma, E.
Jury: R. Wedzinga, R.
Jury: G. Vries - De Rink, G. De

L/P-M/P (8 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
xAnna folien Van der Meer (HC) (Sel)Dare To BeDaredevilLP1Haskelan060,60
 Annie Dijkstra (HC) (Sel)ErienaQuasimodo ZLP1Tjongerruiters061,59
 Pytsje Van der Heide (HC) (Sel)FaithBugatti VDLMP1Gaasterland065,42
 Laura Meyer - Wildschut (HC) (Sel)ExactDiaradoLP1Gaasterland068,18
 Rose-anne Woering (HC) (Sel)FayettelataireCardentoLP1Tjongerruiters068,40
 Anja Lyklema (HC) (Sel)For YouSingaporeLP1Gaasterland069,85
 Elisah Aarts (HC) (Sel)Davenport VDLDiamant de SemillyLP1Tjongerruiters072,22
 Anna De Koning (HC) (Sel)Casanova van MasaliSandro Boy JuniorLP1Haskelan074,42

Terug naar de top

Deze rubriek werd mede mogelijk gemaakt door: KONAG TE NAGELE

Springring Hoofdterrein

Jury: E. Boersma, E.
Jury: R. Wedzinga, R.
Jury: G. Vries - De Rink, G. De

B/P (45 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Marloes BosArezzoPlacidoBP1Linderuiters083,5083,5
2Amber Maas (Sel)ElandroDouglasBP1Skansruters064,0064,0
3Sonja Van der Berg (Sel)Helena VelvetZirocco BlueBP1Gaasterland071,5471,5
4Jantine SchefferGuiliettaUkatoBP1Skansruters070,5470,5
5Anneke De BoerGlobal nikiBerniniBP1Marruters067,5467,5
6Erik KuperusEsterCarosso VdlBP1Gaasterland067,0467,0
7Anja LyklemaHa-dorettoDurrantBP1Gaasterland070,5870,5
8Elbrich De JongGravin d'orIndoradoBP1Sjaerdema-Liauckemaruiters481,0  
9Astrid BorgGin-CCardentoBP1Neo475,5  
10Agnes Kramer (Sel)Evidance Emaire--BP1Haskelan474,5  
11Romielle Van TuylLuimstra's GalinaCantosBP1Survento Ruters474,0  
 
12Cindy OosterhuisGood LuckSir ShutterflyBP1Radboudruiters471,5  
13Francine ElzingaLuimstra's ForeverQuaprize ZBP1Survento Ruters471,0  
14Martine Hylkema (Sel)Geluk-olarisIndoradoBP1Hanzeruiters471,0  
15Jenny KuperusFlorinCarthino ZBP1Trynwâlden470,5  
16Annemieke De VriesT&H's FornacisCardentoBP1Water-Poorters469,5  
 Jeanine De KoningEl PachoCardentoBP1Haskelan469,5  
 Jantine Scheffer (Sel)GreenwayBerniniBP1Skansruters469,5  
19Romielle Van TuylLuimstra's FeniaNumero UnoBP1Survento Ruters572,0  
20Amber ZwarteveenSumas Sound Of MusicIndoctroBP1Scheeneruiters669,5  
21Petra Breeuwsma (Sel)EdolienSilverstoneBP1Hanzeruiters664,5  
22Margot Van WeperenVwg's DoraldaL'espritBP1Deo664,0  
23Romielle Van TuylLuimstra's Fodea IIIndoctroBP1Survento Ruters876,0  
24Else PierrotFrench CoffeeNumero UnoBP1Scheeneruiters871,0  
25Annemieke De VriesHincella ASUltimoBP1Water-Poorters869,5  
26Leah V.d. VeenVitho Van De KooipleatsFlemminghBP1Molenruiters864,5  
27Fleur HofpatserTaloubet KBP1Linderuiters862,0  
 Wia RuiterGAUDIVader OnbekendBP1RSC Sneek862,0  
 Demi SlagerC-BornCORN WILD H.EBP1Scheeneruiters862,0  
30Katrien SteensmaEverlynVermontBP1Survento Ruters970,0  
31Francine ElzingaLuimstra's FaddeIndoctroBP1Survento Ruters969,0  
32Tinie De Jong - De Jong (Sel)Circe PsLancelotBP1Haskelan962,0  
33Marit Schots (Sel)EronikiClint Z (VDL Silversone)BP1Skansruters1268,5  
34Jildou HofsteeFalandroTangelo Van De ZuuthoeveBP1Water-Poorters1267,5  
35Cynthia Van Croonenburg (Sel)EraniaZapatero VDLBP1Skansruters1266,5  
36Melissa De JongDelfsma Stables HaindiaSpartacusBP1Drie Gemeenten1262,0  
37Rixt Pander (Sel)GrappaCavalierBP1Tjongerruiters1365,5  
38Nina De BoerEmmalyseZavall VdlBP1Sjaerdema-Liauckemaruiters1365,0  
39Jenny KuperusGladiatorVader OnbekendBP1Trynwâlden1964,0  
40Anneke Van der VeenPanemaKojakBP1Survento Ruters2162,0  
41Hyke VoornGhanna k.m.Sam RBP1Gaasterland2266,0  
xRonnie Van der TuinDiamondAtlanticBP1HeiderutersUit2   
 Janny De Vries (Sel)Red ClassicRenegade ZBP1HanzeruitersUit11   
 Justine RuiterFemmiefleurAzteca VDLBP1PostrutersUit2   
 Tryntsje Lycklama a nyeholt (HC) (Sel)ZirahfeeMarlonBP1Hanzeruiters468,5  

Terug naar de top

Deze rubriek werd mede mogelijk gemaakt door: KIM JACOBI DRESSUURTRAININGEN

Ring 1

Jury bij C: Koning, H.J. De
Jury bij H: Grijpstra, B.S.

B/P, proef 6 (12 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.CH
1Afke WeidenaarRenskeJasper 366BP6It Bytling71,08221205,5
2Jantine De WolffAtePikeBP6Ruterwille68,17208201
3Jannie WiersmaThijs van de HaarsterweideBeart 411BP6Dunruters67,75209197,5
 
4Irene Van BrederodeMaartje fan BangazatheTsjalle 454BP6Raerderhimrúters67,25204199,5
5Lydia Van EmmenHero PenottiHAICOBP6Halsbanruters66,83200201
6Esmée HoogeveenHedwich Fan De GreidpleatsWobke 403BP6Halsbanruters66,00197199
7Simone te SelleNel fan BosksichtReinderBP6Gaasterland65,08194196,5
8Tynke De VriesSeija MaloeLolke 371BP6Welleruters65,08194,5196
9Amerins De LeeuwEspritIndoradoBP6Tjongerruiters64,67191197
10Petra HenstraMarijkeLolke 371BP6Stal Paula de Jong64,50197190
11Sandra RudolphiHumphreyZhivagoBP6Hjouwer62,83191186
12Marijke AndriessenFlandriaCornet's PrinzBP6Terschellinger Ruiters62,25187,5186

Terug naar de top

Deze rubriek werd mede mogelijk gemaakt door: Alex Nijdam - Horses2fly

Ring 3

Jury bij C: Bakker, A.T.
Jury bij H: Timmers - Ten Ham, J.S.

L1/P, proef 10 (12 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.CH
1Sandra GommansStal Liano's JensenTjalbert 460L1P10Heideruters67,67207199
2Neeltje FerwerdaHello WorldParcivalL1P10Hjouwer67,58199206,5
3Astrid De BruinNico ut it LeechlanWimer 461L1P10Ruterwille66,33197,5200,5
 
4Esther Offringa - De BoerNinthe fan 'e BoerestreekTsjalle 454L1P10Dunruters65,92199196,5
5Catharina KuipersGraceChandini H.b.L1P10Hanzeruiters65,92193,5202
6Jildau HartMichiel JR fan de Iepene HikkeAan 416L1P10Dunruters65,75199195,5
7Annemieke WybengaMaile PJStendert 447L1P10Maartenruiters65,58195,5198
8Ludo Van der WeideMerte Hester HDouwe Van Het VechtdalL1P10Haskelan64,25196,5189
9Marijke HofDemy CSpielbergL1P10Dunruters63,08181,5197
10Bo Van DijkUquilinoAquilinoL1P10Scheeneruiters62,75181,5195
11Esther HoekstraLoeky WEJisse 433L1P10It Bytling62,42188,5186
12Jinke KoopmansMenolda K.W.Stendert 447L1P10Tally-Ho60,17180181

Terug naar de top